0
0

1)İlk olarak nette bu tarz paralı oyun aletleri satılan dükkanları bulmalısınız. Bunlar e-ticaret sitelerinde olabileceği gibi, ikinci el ilan sitelerindede bol miktarda bulunmaktadır. Yaklaşık 7000-8000 liraya(bir dana parasına) bu boks makinelerinden temin edebilirsiniz.

2) Şimdi sıra geldi boks makinemizi nereye yerleştirmemiz gerektiğine. İşlek caddeler, sokaklar, kalabalık sahiller, üniversite ve lise yakınları bunun için en ideal lokasyonlardır. Ancak makinenizi koyacağınız yer için belediyeye kira ödemek durumunda kalabilirsiniz, eğer mekan sizin değilse ya da özel bir kişiye ait değilse.

3) Unutmayın ki delicesine para kazanılan tüm işlerden devlet baba delicesine vergi keser. Kaçarınız yok, ikinci gün zabıta gelir makinenizi öldürür( makina öldü hamfendi, bitti makina, yok, yok, nanay). Bu sebeple vergi mükellefi olmanız gerekmekte, maliyeye her dönem faturalarınız üzerinden düzenli verginizi ödemek zorundasınız.

Bu vergiler; kiraladığınız yerin kira ücretinden, makineden kazandığınız paranın “muhtelif müşteri” adına kesilmiş faturalarından hesaplanır.

Boks Makinesi

  • You must to post comments
Showing 0 results
Your Answer

Please first to submit.